JPS J. Hradec s.r.o. /

Naše společnost poskytuje již od roku 1993 komplexní služby ve všech fázích investiční výstavby, zahrnující architektonickou činnost, projekční práce a inženýrské služby. Zabýváme se přípravou projektů pozemních staveb od počátečního návrhu až po realizační dokumentaci.

Můžeme nabídnout ucelené služby, mezi něž patří urbanistický koncept, architektonický návrh, zpracování projektové dokumentace ve všech stupních či autorský dozor. Dokážeme investorovi kvalifikovaně poradit. Jsme silný projekční tým, který má zkušenosti s řešením složitých či rozsáhlých objektů. Naše realizace zahrnují rodinné či bytové dvomy, velké obytné soubory, stavby pro sport a kulturu, hotely, knihovny, divadla, stavby občanské vybavenosti, administrativní objekty a výrobní haly.

Mezi naše významné realizace patří Hotel Concertino v Jindřichově Hradci, hotel Artaban v Žirovnici, přestavba a dostavba areálu Fakulty Managementu VŠE v Jindřichově Hradci, sportovní hala a plavecký bazén v Jindřichově Hradci, Dílny tapiserií a Národní muzeum fotografie, nové Loutkové divadlo či přestavba lázeňských objektů v Třeboni.